UNIA TARNÓW 2003-STAL RZESZÓW 2003 4:3 !!!!!!!!!

UNIA TARNÓW 2003 - STAL RZESZÓW 2003    4:3    ( 1:2 )

Jakub Woźniak, Jakub Ślączka, Damian Chmiel

Tarnów 10.02.2018 r. godz.10.00

Graliśmy w składzie:

Dawid Baran, Maciej Gajewski, Rafał Zaborowski, Adrian Szarek, Nikodem Skoczylas, Jakub Woźniak, Maciej Makarski, Patryk Stulin, Jakub Ślączka, Bartosz Wąsacz, Maciej Gielar.

W drugiej połowie weszli: Kacper Pirożyński, Jakub Giereś, Damian Chmiel, Kacper Hoszko, Sebastian Oczoś, Kacper Pieniążek, Michał Twardowski.

Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.................

W dniu dzisiejszym naszym przeciwnikiem byli chłopcy z tarnowskiej UNII 2003. Można było mieć obawy przed tym meczem bo tarnowianie to bardzo dobra drużyna. Trzecie miejsce w lidze wojewódzkiej w Małopolsce to nie byle co. W ostatnich meczach kontrolnych pokonali SMS JAROSŁAW ( 2 miejsce w lidze Centralnej ) 6:5, zremisowali z Resovią Rzeszów 2003  1:1, co oznaczało, że będzie to bardzo  trudny test dla naszych chłopców.

Pierwszą bramkę w meczu strzelają gospodarze, ale nasi chłopcy nie załamują się i bardzo szybko doprowadzają do wyrównania. Strzelcem bramki jest Jakub Woźniak photo_6682037. Bramka ta jeszcze więcej skrzydeł dodała naszym chłopcom i po jednej z akcji bramkę na 2:1 dla nas strzela Jakub Ślączka photo_6682042. I takim wynikiem kończy się pierwsza część spotkania. Po dobrej grze nasza drużyna prowadzi na trudnym terenie.

W drugiej połowie nastąpiły zmiany w naszym zespole i bardzo szybko tracimy dwie bramki ( a mogło być trzy - nie wykorzystany rzut karny przez gospodarzy ). Jednak cały czas mecz wyrównany. Raz jedni raz drudzy atakują. Gospodarze strzelają nam kolejną bramkę na 4:2, ale zaraz pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się nasz zawodnik Damian Chmiel photo_6682038 i mamy bramkę kontaktową. Bardzo chcemy wyrównać, ale zabrakło czasu. Po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej przegrywamy z Unią Tarnów 2003 4:3.

Był to bardzo pożyteczny spring, który pokazał, że nie ma "świętych krów " w naszym zespole. Chłopcy, którzy mniej grali w pierwszej "11" pokazali się z bardzo dobrej strony. Widać kto i jak przepracował obóz. Brawo i tak trzymać chłopcy dalej.

Za tydzień kolejny test-mecz. Rywalem naszym będzie grająca w CLT KORONA KIELCE. Mecz  w sobotę 17 lutego o 14.00 w Kielcach.