• autor: trener_MD, 2017-11-30 17:48

STAL RZESZÓW 2003 - SMS JAROSŁAW 2003  4:4 ( 2:2 )

Kacper Pirożyński (k), Jakub Woźniak, Maciej Makarski, Kacper Hoszko  - 3xHubert Świecarz, Jakub Kisiel

Grali w meczu :

1. Adrian Baran , 2. Damian Chmiel, 3. Oskar Kierys, 4. Maciej Gajewski, 5. Maciej Gielar, 6.Oliwer Grys, 7. Maciej Makarski, 8. Kacper Pieniążek, 9. Kacper Pirożyński, 10. Kacper Hoszko, 11. Przemysław Pańczak, 12. Jakub Ślączka, 13. Emanuel Szalony, 14. Adrian Szarek, 15. Michał Wojnarowski, 16. Jakub Woźniak, 17. Rafał Zaborowski, 18. Nikodem Skoczylas, 19. Kamil Żyradzki, 20. Sebastian Oczoś, 21. zawodnik testowany, 22. zawodnik testowany

Więcej w rozwinięciu newsa ........

REMIS Z WICEMISTRZEM CLJ U-15 !!!!!!! DOBRY MECZ W NASZYM WYKONANIU !!!!!!

W dniu dzisiejszym nasi chłopcy rozegrali kolejny z meczów kontrolnych. Naszym przeciwnikiem była " rewelacja zakończonego sezonu w CLJ U-15 " - SMS Jarosław. Zarówno nasza drużyna ( Dawid Baran, Kacper Dziedzic, Patryk Stulin, Jakub Giereś ) jak i drużyna gości  wystąpili w osłabionych składach. Od samego początku mecz mógł się podobać. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jarosławianie. Po pięknym "rajdzie" napastnik gości: Hubert Świecarz strzela bramkę. To podziałało na naszych chłopców motywująco. Nie załamali się szybko straconą bramką i ruszyli do ataku. Po jednym z nich, we własnym polu karnym, obrońca SMS dotyka piłkę ręką. Z jedenastu metrów pewnie pokonuje bramkarza gości, niezawodny w tym elemencie: Kacper Pirożyński. Mecz nadal bardzo wyrównany,  akcje ciągną zarówno na jedną bramkę jak i drugą. Jeszcze do przerwy, każda z drużyn dorzuca po jednym trafieniu i pierwsza połowa kończy się 2:2. Dla nas bramkę strzela Jakub Woźniak, który znalazł się w odpowiednim momencie w polu karnym gości i uderza precyzyjnie, "wyplutą" przez bramkarza gości piłkę. Dla gości bramkę strzela, nie do zatrzymania dla naszej obrony dzisiaj zawodnik gości : Hubert Świecarz.

Druga część meczu to kopia pierwszej. Zarówno nasi chłopcy jak i SMS mają po kilka sytuacji tzw "setek". Nikt nie kalkuluje. Każda z drużyn dąży do strzelenia bramki na wagę zwycięzca. Jako pierwsi "ukąsili" jarosławianie i znów Hubert Świecarz. My atakujemy jeszcze mocniej i zdecydowanie. I wreszcie udaje się strzelić bramkę na 3:3- Maciej Makarski. Naszym chłopcom jest jednak mało i chcą wziąć "całą pulę". Po pięknej akcji "zawodnika testowanego" piłkę do bramki kieruje Kacper Hoszko i wydaje się, że mamy wicelidera CLJ na "widelcu". Jednak mecz trwa jeszcze 4 minuty i goście doprowadzają do wyrównania. Bramkę na wagę remisu, strzela Jakub Kisiel. Remis jest jak najbardziej zasłużonym wynikiem dzisiejszego meczu.

Podsumowując dzisiejszy pojedynek, można śmiało napisać, że graliśmy jak równy z równym z najlepszą drużyna rocznika 2003 na Podkarpaciu. Żaden z naszych chłopców nie przeszedł koło meczu. Każdy z powołanych zawodników zagrał i zostawił dużo zdrowia na boisku. Gratulacje dla wszystkich !!!!!!!!!!